Nincs engedélyezve a javascript.
Panthera 5. - Zúdulók
23.png
23.png

Jelenleg nem rendelhető
Korábbi ár:
3 591 Ft
Borító ár:
3 990 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
2 913 Ft
Árakkal kapcsolatos információk:

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Az előző részből megismert pilóta, Ander, és szerelme, Ingola hercegnő nem sokáig élvezhetik a nyugalmat a messzi északon, ahol szökésük után éldegélnek – Ingolát ugyanis két talányos alak, a zúdulók üldözik.
Leírás
Raktári kód:
201939
ISBN:
9789635870844
EAN:
9789635870844
Megjelenés:
2021.
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
384
Nyelv:
magyar

Az előző részből megismert pilóta, Ander, és szerelme, Ingola hercegnő nem sokáig élvezhetik a nyugalmat a messzi északon, ahol szökésük után éldegélnek – Ingolát ugyanis két talányos alak, a zúdulók üldözik. Van valami a lánynál, amire a havonjáró király foga fáj, és amit minden-képpen meg akar szerezni… Biztonságos helyre kell menekülniük – és mi lenne biztonságosabb Rozika néni tisztaszobájánál? Csakhogy semmi nem úgy alakul, ahogy elképzelik: Andert elfogják a Pantherán, így az Aura-Ingola páros jut csak el a „kinti világba”, hogy régi barátaink, Kismukk, Vince, Noémi, Virág, Helga, Gekkó, no meg Rozi néni és Mihály bá hathatós segítségével megküzdje-nek a zúdulókkal. Mindeközben a Pantherán Jácint és Jávor megpróbálnak segíteni Anderen (bár Jávor, szokása szerint, inkább összezavarja a dolgokat, mint előreviszi…)


Letehetetlen, vagány, fordulatos, szeretnivaló és vicces – ahogy azt Kertész Erzsitől és a Panthera sorozattól megszokhattuk!

A szerzőről
Kertész Erzsébet
Kertész Erzsébet

KERTÉSZ Erzsébet

1909-2005 Kertész Erzsébet 1909. szeptember 29-én született Szolnokon. A József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem kémia-földrajz szakán tanári oklevelet szerzett. Kezdetben könyvtárosként dolgozott, majd 1936-től a Dolgozó Asszonyok Lapja főszerkesztő-helyettese, 1940-től pedig szabadfoglalkozású író volt. Elsősorban fiataloknak, különösen lányoknak írt regényein, amelyek az emlékezetes "csíkos könyvekben" jelentek meg, olvasók több generációja nőtt fel. Életrajzi munkái a világtörténelem és a magyar történelem nagy alakjairól szóltak, de kizárólag nőkről. Nevéhez kötődik egyebek mellett a Teleki Blanka, a Szendrey Júlia, a Csipkebolt Brüsszelben, a Kossuth Zsuzsanna és a Vilma doktorasszony című könyv. Utolsó kötete saját életrajzi regénye volt, Fiút vártak, lány született címmel jelent meg. (2000.) Kertész Erzsébet több mint félszáz, elsősorban történelmi nőalakokról szóló könyv, számos elbeszélés és mese szerzője is volt, fordított bolgárból és oroszból egyaránt. Az írónőt 1995-ben a köztársasági érdemrenddel, 2000-ben József Attila-díjjal tüntették ki.

Vélemények