Nincs engedélyezve a javascript.
Kicsikből NAGYOK - Hans Christian Andersen
A kép illusztráció

Kicsikből NAGYOK - Hans Christian Andersen

Sorozat:

Jelenleg nem rendelhető
Borító ár:
3 900 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
3 510 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Ismerd meg kiemelkedő emberek - tudósok, művészek, újítók - életét! Valamennyien hihetetlen dolgokat vittek véghez, pedig életüket ők is nagy álmokat dédelgető kisgyerekként kezdték.
Leírás
Raktári kód:
210859
EAN:
9789635652624
Megjelenés:
2022.12.21.
Kötésmód:
keménytáblás
Oldalszám:
32
Nyelv:
magyar
Ismerd meg kiemelkedő emberek - tudósok, művészek, újítók - életét! Valamennyien hihetetlen dolgokat vittek véghez, pedig életüket ők is nagy álmokat dédelgető kisgyerekként kezdték.
Hans kisfiúként nagy becsben tartotta a mesekönyveit. Színész szeretett volna lenni, de soha nem kapott neki tetsző szerepet. A színház azonban ráébresztette arra, hogy inkább az íráshoz van tehetsége. A rút kiskacsa történetétől A kis hableány varázslatos világáig bármiről tudott mesét írni, és soha nem becsülte le a gyerekeket. Az inspiráló történet végén fényképes összefoglaló olvasható az író életéről.
A szerzőről
María Isabel Sanchez Vegara
María Isabel Sanchez Vegara

Maria Isabel Sánchez Vegara, Barcelonában született, író és kreatív igazgató, aki folyamatosan új koncepciókat keres gyermekkönyvekhez. 2014-ben születésnapi ajándékként készített egy könyvet két iker unokahúgának, amely hamarosan a Kicsikből, NAGYOK sorozat első kötetévé vált. Ez a több millió példányban eladott képeskönyvsorozat kiemelkedő emberek életét mutatja be. Egy sokszínű illusztrátorcsapattal dolgozik együtt, hogy minden könyv élénk, figyelemfelkeltő és inspiráló legyen. Több mint tizenöt éven át vezető reklámügynökségek ügyfeleinek dolgozott, könyvei pedig ötvözik a kreativitást és a tanulást, új, friss kapcsolatot teremtve a gyerekek és a popkultúra között.

Vélemények