Logisztikai vezető

Egy elkötelezett, vidám csapat élére keressük új vezetőjüket logisztikai vezető munkakörbe.

A Book24 Zrt. a könyvkereskedelmi piac meghatározó szereplője. 2014- ben kezdte meg működését, fő profilja nyomtatott és e-könyvek webáruházon keresztüli értékesítése, könyvek nagykereskedelmi terjesztése kiskereskedelmi partnerek felé.

Missziónk:

A BOOK24 csapatban fontos a megbecsülés, az összetartozás és a befogadó szemlélet. Közös sikereinkért együtt dolgozunk, és egy ilyen csapattal a munka minden része élvezetes. Közös erővel, támogató légkörben megoldjuk a látszólag lehetetlent is.
Célunk, hogy a leszerethetőbb könyves webáruház legyünk, ahová a munkatársaink is örömmel járnak dolgozni!

Céges értékek:

  • Családbarát
  • Sokszínű és befogadó
  • Munka-magánélet egyensúly

Ezt szeretjük legjobban a raktárban:

  • Könnyen megközelíthető
  • Egy szuper közösség
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Munka-magánélet stabilitás
  • Forró Kávé

Feladataid lesznek:

  • Raktári csapat vezetése, támogatása, ellenőrzése
  • Folyamatosan jól teljesítő csapat kialakítása, fenntartása, beosztás és szabadságterv készítése
  • A raktári csapat hatékony munkaszervezése
  • Munkafolyamatok és rendszerek eredményes működtetése, betartatása, biztosítása
  • A komissiózás, a beérkező és kimenő termékek kezelésének irányítása
  • Raktárkészlet optimalizálása a beszerzési osztállyal együttműködve
  • Együttműködés, kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel
  • Az ügyfélszolgálat felügyelete és fejlesztése
  • Raktár humánerőforrás-kapacitás produktív tervezése

Mit várunk mi?

  • Logisztikai / raktározási területen szerzett vezetői tapasztalatot
  • 20-30 fő irányításban szerzett gyakorlatot
  • Logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmódot
  • Erős vezetői készségek, képességek meglétét
  • Önálló döntéshozatali képességet
  • Kiváló szervező – tervező készséggel lásd el határidős feladataidat
  • Precíz, pontos munkavégzést
  • Terhelhetőséget, proaktív gondolkodásmódot
  • Kiemelkedő problémamegoldó készséget
  • Középfokú végzettséget
  • Felhasználói szintű MS Office programok ismeretét

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai végzettség
  • Targoncavezetői képesítés

Tulajdonságok, amiket értékelünk:

  • Emberközpontúság, csapatszellem
  • Humor, közvetlenség
  • Empátia
  • Önállóság
  • Kreativitás
  • Kitartás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munka és határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tapasztalatarányos jövedelem megállapodás szerint
  • Egyműszakos munkarend, csak hétköznapi munkavégzés
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Céges telefon, laptop
  • Fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Küldd el nekünk önéletrajzod a fizetési igényed megadásával a [email protected] email címre.