Nincs engedélyezve a javascript.
Hotel Flamingo 3. - A karnevál
A kép illusztráció

Hotel Flamingo 3. - A karnevál

Sorozat:
,

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.10. hó
Borító ár:
3 499 Ft
Kötött ár:
3 149 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Hotel Flamingo - mindenki otthon érezheti magát!
Az Állati sugárúton eljött a karnevál ideje, és a Hotel Flamingo készen áll a vendégek fogadására. De Annának és csapatának most sincs könnyű dolga, mert a hotelben száll meg az ,,Éjszakai állatok", a világ legmenőbb rockbandája is. Ráadásul pont a felvonulás közepén kitör a vihar, és minden a feje tetejére áll!
Leírás
Raktári kód:
238435
EAN:
9789636851408
Várható megjelenés:
2025.10. hó
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
184
Nyelv:
magyar
Hotel Flamingo - mindenki otthon érezheti magát!
Az Állati sugárúton eljött a karnevál ideje, és a Hotel Flamingo készen áll a vendégek fogadására. De Annának és csapatának most sincs könnyű dolga, mert a hotelben száll meg az ,,Éjszakai állatok", a világ legmenőbb rockbandája is. Ráadásul pont a felvonulás közepén kitör a vihar, és minden a feje tetejére áll! Az állatok beözönlenek a hotelbe, és teljes a káosz. Még szerencse, hogy Miss Pinky és a flamingó táncosok mindig segítenek a szorult helyzetekben, és mindig feldobják a bulit.

Egy recept a Hotel Flamingo étlapjáról:
Tibor salátalevese
(szuper meglepetés, ha teknőcöket várunk)
HOZZÁVALÓK:
1 ek növényi olaj
1 hagyma, apróra kockázva
fél liter zöldség alaplé
1 fej saláta, megmosva és apróra vágva
3 nagy krumpli, meghámozva, nagyon apróra vágva
1 szál petrezselyem apróra vágva díszítésnek
ELKÉSZÍTÉS:
Egy nagy serpenyőben lassan hevítsük fel a növényi olajat, és pirítsuk puhára a hagymát. Ez 5-10 perc. Lassú tűzön dolgozzunk, nehogy megégjen a hagyma.
Most adjuk hozzá a salátát és a krumplikat és egy kis alaplevet, hogy ne tapadjon semmi a serpenyő aljához. Alaposan kavarjuk össze, azután tegyünk fedőt a serpenyőre, és 10 percig pároljuk.
Adjuk hozzá az alaplevet, és pároljuk még 15 percig.
Ha lehűl a püré, öntsük robotgépbe és turmixoljuk simára.
Tibor salátalevesét tálalhatjuk melegen vagy hidegen is, egyenesen a hűtőből. Díszítsük összevágott petrezselyemmel, vagy ha kellően bátrak vagyunk (és hidegen tálaljuk a levest) vágjunk uborkát apró kockákra, és keverjük bele, frissítő roppanás minden falatnál!
Vélemények