Nincs engedélyezve a javascript.
Pillanatnyi boldogságok
A kép illusztráció

Pillanatnyi boldogságok

Szállítás:
2-4 munkanap
Készleten
Korábbi ár:
3 213 Ft
Borító ár:
3 570 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
3 035 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Milyen életet szeretnénk élni, és milyet élünk? A mindennapokban ígéretek, vágyak, remények, csalódás, kifáradás és kiégés váltják egymást. Mit tehetünk...
Leírás
Raktári kód:
201655
ISBN:
9789634381075
EAN:
9789634381075
Megjelenés:
2021.
Kötésmód:
füles, kartonált
Oldalszám:
232
Nyelv:
magyar
Tömeg [g]:
300
Milyen életet szeretnénk élni, és milyet élünk? A mindennapokban ígéretek, vágyak, remények, csalódás, kifáradás és kiégés váltják egymást. Mit tehetünk önmagunkért, hogyan tudunk az online tér gyönyörű képeihez és a valóságunk olykor kemény feltételeihez képest olyan világot teremteni, amiben jól érezhetnénk magunkat?
A szerzőről
Tari Annamária
Tari Annamária

Tari Annamária klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta és pszichoanalitikus, aki rendszeresen publikál és előadásokat tart. 2003-ban jelent meg első könyve, Intim szféra, mely a kamaszkor pszichológiáját vizsgálja, és amely a VIVA Tv-n futó, azonos című műsora révén vált széleskörűen ismertté. 2007-ben publikálta Sejtem című könyvét, amely a daganatos betegségek pszichológiai aspektusait tárgyalja. Tari Annamária több éve foglalkozik a fogyasztói társadalom hatásaival, a média és az emberi tényezők összefüggéseivel, valamint a társadalmi változások egyénekre gyakorolt hatásaival. 2010-ben az Y generációt középpontba állító könyve jelent meg. Két évvel később, 2011-ben kiadta Z generáció című munkáját, amely a digitális világban felnövő kiskamaszok és kamaszok magatartásváltozásait, valamint a felnőtt társadalom működését elemezte. 2013-ban Ki a fontos: Én vagy Én? című könyvében a magánéletünkben is mélyülő társadalmi nárcizmust és az online és offline tér kapcsolatát, hatásait vizsgálja az X generáció szempontjából. Y generációs rovata rendszeresen hallható az MR2 Kultúrfitnesz műsorában.

Vélemények