Nincs engedélyezve a javascript.
Szabadesés

Szállítás:
2-4 munkanap
Készleten
Korábbi ár:
5 129 Ft
Borító ár:
5 699 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
5 129 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

 

"A gimiben a könyvklub stréber szüzekkel volt tele. A matekszakkör szűz stréberekkel. Én annak idején mindkettőbe jártam."
Leírás
Raktári kód:
219134
EAN:
9786156380043
Megjelenés:
2024.02.21.
Kötésmód:
kartonált
Oldalszám:
552
Méret [mm]:
148 x 210 x 40
Nyelv:
magyar
"A gimiben a könyvklub stréber szüzekkel volt tele. A matekszakkör szűz stréberekkel. Én annak idején mindkettőbe jártam."

A 27 éves Petra élete néhány nap alatt fenekestől felfordul, amikor régi szerelme, aki mellett átélhette az elfogadást, a spontaneitás örömét és az önfeledt boldogságot, váratlanul felbukkan. Egy probléma van csupán: a férfi már foglalt. A főszereplő végtelenített belső monológján keresztül megismerhetjük, milyen gátlásokkal és szorongásokkal kell megküzdenie egy nőnek, aki szeretné őszintén megélni a saját szexualitását. Mennyiben hatnak rá a családi és baráti környezetéből vett-tanult viselkedési minták, mennyire befolyásolja egy fiatal nő mindennapi életét az alkoholista anya, a családját elhagyó, majd visszatérő apa cselekedeteinek nyomasztó emléke? A történetben jelen van a megfelelés kényszere, de az élet nehézségeivel való szarkasztikus humorú szembenézés is.
Gyuricza Gergely pszichológusként végzett és tevékenykedett, jelenleg festőművészként vizsgálja az erotika milyenségét. Az évek óta rendszeresen megvalósított Urbán Erotika című kiállítás-sorozata a vágy természetét és annak 21. századi dilemmáit járja körül. A közösségi média felületein többezren követik és aktívan kommunikálnak vele. A kötet szövege irodalomterápiás foglalkozások alapanyaga.

"A fesztiválon volt egy cuki srác, de csak addig tartott, amíg meg nem szólalt. A faszik nagy része olyan, mint a páva: jó ránézni, de szörnyű hallgatni."
Vélemények
László Kovács
László Kovács
szeptember 29. 19:44
Válaszolok
Szuper könyv, ajánlom mindenkinek!
Petra Molnár
Petra Molnár
szeptember 29. 8:17
Válaszolok
Szerettem. Szeretem.
Vargáné Kottász  Kata
Vargáné Kottász Kata
szeptember 22. 22:01
Válaszolok
Ha 10 éve olvasom, akkor a vágyat és a döntéshelyzeteket éreztem volna közel magamhoz. Most az érzéseket. Bevonódtam, szétszedett és megcincált, megkaparta a bennem élő szomorúságot és hiányt. Olvasd el, ha szembe akarsz nézni a tiéddel.
Hargitai Ágnes
Hargitai Ágnes
szeptember 22. 21:16
Válaszolok
Tipikusan olyan könyv, ami "többszörolvasós": minden olvasáskor valami más kerülhet a középpontba. Szerelem, család, barátságok, mentális problémák és traumák, életbeli elakadások, sz3xualitás... Sok-sok rétege van a Szabadesésnek, de közben olyan lendületes, szarkasztikus humorral írta meg Gyuricza, hogy így is "olvastatja magát", van egy könnyed felhangja. Ajánlom mindenkinek, aki egyszerre szórakozna és vágyik valami elgondolkodtatóra.
Ilyés-Ispány Ilona
Ilyés-Ispány Ilona
szeptember 22. 9:49
Válaszolok
Olvasva egy igazi érzelmi hullámvasúton ültem, nem tudtam magamra erőltetni a sztoikus nyugalmat. „Néha nincs más választásod csak az, hogy nevetsz vagy sírsz...” Én közben sírva nevettem-nevetve sírtam, máskor pedig csak zokogtam. Ordított a bennem élő, bennem félő, érzelmileg deprivált, végtelenül magányos és dühös gyermek, aki számára nem ismeretlen a pokoljárás. „A pokol létezik, és nem egy végtelenített nyaralás.” -Szeretem Gyuricza szófordulataid.
Mindenki megérdemli, hogy legalább egyszer elolvassa a könyvét! Megérdemeljük tudni, ha más által nem, hát ezáltal, hogy: „megérdemelnénk egy egyszerűbb világban élni, ahol nem kritizálunk másokat meg magunkat, ahol jobban szeretjük és többre értékeljük egymást és magunkat. Hogy nem kell mindig összehasonlítani és versengeni, ahol nem kell ítélkezni folyamatosan.”(Az idézetek a könyvből vannak.)