Nincs engedélyezve a javascript.
Merülés
A kép illusztráció

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.12. hó
Borító ár:
5 490 Ft
Kötött ár:
4 941 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adél élete megrekedni látszik. A házassága válságba került, két kisgyermekének terelgetése, unalmassá váló munkája, nőből csak anyává válása mellett nem találja már azt a lányt, aki régen kíváncsi, érzékeny, hebrencs és érzéki volt. Úgy dönt, hogy nem...
Leírás
Raktári kód:
239374
EAN:
9786155378515
Várható megjelenés:
2025.12. hó
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
304
Méret [mm]:
135 x 190 x 31
Nyelv:
magyar
Tömeg [g]:
330
Adél élete megrekedni látszik. A házassága válságba került, két kisgyermekének terelgetése, unalmassá váló munkája, nőből csak anyává válása mellett nem találja már azt a lányt, aki régen kíváncsi, érzékeny, hebrencs és érzéki volt. Úgy dönt, hogy nem a munkahelyét vagy a férjét hagyja ott, hanem egész máshol kezdi keresni a megoldást: önmagában. Erdélybe indul, hogy egy puritán jurtában megszállva, jeges vízbe merülve újra megismerje magát, és ráleljen a válaszokra.
Visszatalál a régi Adélhoz, vagy ő már nem is létezik? Ott bujkál még a szerelem kihűlt házasságában, vagy a titokzatos idegen, akivel mély lelki kapcsolódást él át, lesz élete párja? Hogyan küzd meg a transzgenerációs traumákkal, anyasággal, nőiséggel?
Lugosi Dóra hosszú évek óta kapcsolódik nőkkel, édesanyákkal a Hello Anyukám podcastnek és az Instagram oldalának hála. Bemutatkozó regényében pedig megmutatja nekünk, milyen csodálatos dolog élni.
"Valóságok váltják egymást. Vélt, vágyott, világon túli valóságok. Egy anya útnak indul, hogy magával töltsön időt egy jurtabeli jeges elvonuláson, előhívja magában a nőt, újra emlékezzen erotikus énjére. Lehetne ő a szomszéd nő, akivel kávé mellett dumálok reggel, lehetne ő egy mai influenszer, akinek a blogját olvasom. De lehetnék én is. Kicsit vagyok is. Jurtázom, lételemem a - jeges és mindenféle - merülés. Hogy kilépjek a vélt normálisból, majd onnan visszalépve megpillantsam a mélyebb jelentését mindannak, amit itt csinálok.
Ajánlom minden nőnek, minden embernek, aki tudja, hogy - harmincegyedszer is - útnak kell indulnia, és addig kell mennie, amíg önmagát meg nem találja."
Palya Bea
Vélemények