Nincs engedélyezve a javascript.
Súlypontáthelyezés a diplomáciában - A NEB Külügyi Munkacsoportjának tanulmányai 1.
A kép illusztráció

Súlypontáthelyezés a diplomáciában - A NEB Külügyi Munkacsoportjának tanulmányai 1.

Szállítás:
2-4 munkanap
Készleten
Korábbi ár:
1 615 Ft
Borító ár:
2 000 Ft
Kötött ár:
1 800 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
A Nemzeti Emlékezet Bizottsága Külügyi Munkacsoportjának első tanulmánykötete az 1945-1950 közötti időszak diplomáciatörténetével és a külügyi intézményrendszer átalakításával foglalkozik. Sáringer János tanulmánya a Külügyminisztérium szervezettörténetét tárja fel a kérdéses időszakban.
Leírás
Raktári kód:
234863
EAN:
9786158019149
Megjelenés:
2015.
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
200
Nyelv:
magyar
Tömeg [g]:
430
A Nemzeti Emlékezet Bizottsága Külügyi Munkacsoportjának első tanulmánykötete az 1945-1950 közötti időszak diplomáciatörténetével és a külügyi intézményrendszer átalakításával foglalkozik. Sáringer János tanulmánya a Külügyminisztérium szervezettörténetét tárja fel a kérdéses időszakban. Ivánfi Miklós a Külügyminisztérium Békeelőkészítő Osztályának működését ismerteti írásában. M. Madarász Anita a magyar-brit kapcsolatok 1941 és 1946 közötti történetét három diplomata Barcza György, Szent-Györgyi Albert, Alvary Frederick Gascoigne személyén, működésén keresztül tárgyalja. Andreides Gábor a magyar-olasz diplomáciai kapcsolatok 1945-1949 közötti történetét tekinti át. A kötet utolsó tanulmányának szerzője, Erdős Kristóf a Hazahozatali Kormánybiztosság szerepét, a deportáltak, menekültek, hadifoglyok hazahozatala során kifejtett tevékenységét mutatja be.
Vélemények