Nincs engedélyezve a javascript.
Szerelem luxuskivitelben - Chicago
A kép illusztráció

Szerelem luxuskivitelben - Chicago

Sorozat:

Szállítás:
2-4 munkanap
Készleten
Korábbi ár:
3 008 Ft
Borító ár:
4 490 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
3 817 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Dana Davies egy egyszerű egyetemista lány, aki képes egy hatalmas őrültséget kitalálni, csak hogy beteg édesanyja miatt mielőbb pénzhez jusson. Luxusprostituált lesz. No, de nem akármilyen; álluxusprostituált.
Leírás
Raktári kód:
214904
EAN:
9786156509185
Megjelenés:
2023.06.13.
Kötésmód:
ragasztókötés
Oldalszám:
278
Méret [mm]:
197 x 130
Nyelv:
magyar
Dana Davies egy egyszerű egyetemista lány, aki képes egy hatalmas őrültséget kitalálni, csak hogy beteg édesanyja miatt mielőbb pénzhez jusson. Luxusprostituált lesz. No, de nem akármilyen; álluxusprostituált.
Mindent eltervez a legapróbb részletekig; hogy hogyan váljon kívülről és belülről is egy teljesen más személyiséggé, hogy a lebukás legkisebb esélyét is elkerülje. Alaposan megtervezi, hogyan kábítsa el a fizető kuncsaftokat miután fizettek, de mielőtt még hozzáérnének egy ujjal is. Nem hibázhat, hiszen tudja, ezzel a húzásával akár az életét is veszélybe sodorhatja. Ám hiba csúszik a gépezetbe Damon Deeks személyében.
Danának döntenie kell, hogy elkábítja ezt a piszkosul jóképű ördögöt is, vagy hagyja, hogy most az egyszer az ösztönei és az érzelmei vezéreljék? Lehetséges, hogy találkozásuk nem csupán a véletlen műve, hanem a sors keze vezérelte őket egymáshoz egy nagyobb, nemesebb cél elérése érdekében?
Lehet-e szerelmes egy örömlány? Lehetsz-e szerelmes egy örömlányba? Odaadnád-e a fél vesédet érte? Vagy az apádét? Egyáltalán, örömlány az, aki nem is a testét, csak az illúziót árulja? - izgalmas kérdések egy lebilincselő történetben. Pikáns téma nagyon emberi megközelítésben. Nehéz lesz kivárni a folytatást.
Bódai-Soós Judit, író
A szerzőről
Komlós Kinga
Komlós Kinga

 Komlós Kinga anya, feleség, háziasszony, dolgozó nő, gazdálkodó és író, aki Nagykőrösön nőtt fel, Arany János lakóházának szomszédságában. Gyermekkorát meghatározta az olvasás szeretete, a könyvklubos rendelések és a könyvtári látogatások. Bár fiatalon tengerbiológus vagy állatorvos szeretett volna lenni, agrármérnökként és környezetvédelmi-jogi szakmérnökként végzett, jelenleg ügyfélkapcsolati munkakörben dolgozik. Férjével és két kisfiával Kiskőrösön élnek, szőlőtermesztéssel is foglalkoznak. Első regényét, a Szerelem Dominikán-t még főiskolán, fogadásból írta, melyet később N. Fülöp Beáta segítségével jelentetett meg. Ezt követte az Eszement alkuk trilógia (Végzetes alku, Csábító alku, Végső alku), mely romantikát, humort, izgalmat és krimit ötvöz. Szabadidejében kertészkedik, olvas, süt-főz, jótékonykodik, és szibériai huskyjával kutyaiskolai rendezvényeken vesz részt. Az írás számára hobbi és szenvedély, amellyel kikapcsolódást szeretne nyújtani olvasóinak.

Vélemények