Nincs engedélyezve a javascript.
A Szent Korona filozófiája
A kép illusztráció

A Szent Korona filozófiája

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.11.19.
Borító ár:
6 980 Ft
Kötött ár:
6 282 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
E könyv részben a Szent Korona filozófiájával foglalkozik, ami az elméletét jelenti, és másik részben a gyakorlati részével, amit mi tehetünk, hogy az elméleti tudás ne csak elméleti maradjon. Belénk épüljön. Ehhez a tudáshoz egy kis adalék ez a pár sor.
Leírás
Raktári kód:
239152
EAN:
9786158177658
Várható megjelenés:
2025.11.19.
Kötésmód:
keménytáblás
Oldalszám:
136
Nyelv:
magyar
Tömeg [g]:
500
E könyv részben a Szent Korona filozófiájával foglalkozik, ami az elméletét jelenti, és másik részben a gyakorlati részével, amit mi tehetünk, hogy az elméleti tudás ne csak elméleti maradjon. Belénk épüljön. Ehhez a tudáshoz egy kis adalék ez a pár sor.
Sok Univerzális Törvény létezik. Sajnos ezeket nem tanítják az iskolákban. Minket most e könyvvel, és a Magyar Szent Koronával kapcsolatban egy érdekel. A Rezgés Törvénye. Ha ezt valamennyire ismerjük, tudjuk, hogyan hat a Szent Korona. Mert a legnagyobb baj velünk, (akár magyar) emberekkel az, hogy fogalmunk sincs a világ működéséről. Lebutítottak vagyunk, irányíthatók vagyunk, tehát rabszolgaként kezelnek bennünket. Most ne menjünk abba bele, ki és mi által. Nem ez a lényeg. A lényeg, hogyan szüntessük meg ezt a függőséget, hogyan szabadítsuk fel magunkat ebből az állapotból. Tehát a Rezgés Törvénye.
Ha Te kedves Olvasó, veszel egy hangvillát és megrezegteted, majd a közelébe teszel egy másikat anélkül, hogy a kettő fizikailag összeérne, a második villa is elkezd rezegni. Nagyon leegyszerűsítve ebben benne van a Rezgés Univerzális Törvénye. Mi is így működünk, mivel ebben a világmindenségben minden rezeg. Tehát, ha egy, mondjuk isteni akaratot közvetítő, tárgynak hitt, de a magyarság tudatában mélyen élőnek vallott Szent Korona működne, akkor mi is változni tudnánk, a szemünk és elménk kinyílna.
A Szent Korona ma nem működik. A mi feladatunk, hogy működésbe hozzuk. A mi feladatunk, hogy olyan gyorsan, mint lehetséges, megtegyük azokat a lépéseket, képcseréket elsősorban és drágakő cseréket, amelyek a Koronát működésbe hozzák. Majd a Korona által keltett rezgés minket is elér, és a hangvillákhoz hasonlóan mi is a szeretet felé rezgünk. Szerzőtársammal ez a célunk.
A Korona filozófiájának bemutatása és a mi lehetőségünk elvégzése abból a célból, hogy e rezgés befogadójává váljunk. Mi, magyarok elsősorban, de minden egyes ember, aki ezt felismeri és elismeri.
Vélemények