Nincs engedélyezve a javascript.
Csíkos, a nagy vadász
A kép illusztráció

Csíkos, a nagy vadász

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.06.12.
Borító ár:
4 290 Ft
Kötött ár:
3 861 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Katica és szülei váratlan vendéget kapnak: egy faksznis idős nagynéni tölt náluk néhány napot. A család aggódik egy kicsit, mert a kis vörös cirmos, Csíkos jóvoltából náluk mindig történik valami. Nem is alaptalan az aggodalmuk.
Leírás
Raktári kód:
235241
EAN:
9789634323204
Várható megjelenés:
2025.06.12.
Kötésmód:
keménytáblás
Oldalszám:
96
Nyelv:
magyar
Katica és szülei váratlan vendéget kapnak: egy faksznis idős nagynéni tölt náluk néhány napot. A család aggódik egy kicsit, mert a kis vörös cirmos, Csíkos jóvoltából náluk mindig történik valami. Nem is alaptalan az aggodalmuk. Az még csak a kezdet, amikor a vendég érkezése előtt közvetlenül Csíkos behurcol a kertből egy farok nélküli gyíkot a lakásba. Ám másnap nyoma vész Amália néni értékes gyöngysorának. Katica és barátja, Kori sejtik, hogy Csíkos a bűnös. Igyekeznek megtalálni a gyöngysort, de közben egy valódi bűnügybe botlanak, és ők is veszélybe kerülnek. Ám mire véget ér a történet, mindenki megkapja azt, ami neki jár, jó vagy rossz, és Amália néniről is kiderül, hogy talán jobb fej, mint gondolták.
Vélemények