Nincs engedélyezve a javascript.
Retorzió
A kép illusztráció

Retorzió
Bérgyilkosság olasz módra VI. rész

Sorozat:

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.05.20.
Borító ár:
4 999 Ft
Kötött ár:
4 499 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Mi történik, ha valahonnan kiszakad a legerősebb láncszem? Hogy éli túl egy olasz maffiacsalád, ha a consigliere-jét lelövi egy merénylő?
Leírás
Raktári kód:
234858
EAN:
9786156855268
Várható megjelenés:
2025.05.20.
Kötésmód:
puhatáblás, éldekorált
Oldalszám:
336
Méret [mm]:
130 x 197 x 30
Nyelv:
magyar
Mi történik, ha valahonnan kiszakad a legerősebb láncszem? Hogy éli túl egy olasz maffiacsalád, ha a consigliere-jét lelövi egy merénylő?
Vittorio Arrivabene, a magyar éjszakai élet ura, Milánóban értesül róla, hogy a szervezetben jobbkezeként tevékenykedő Péter ellen merényletet követtek el. Hazaérve viszont olyan dolgokkal is szembesülnie kell, amik ráébresztik arra, hogy a magyar férfi nélkül szinte tehetetlen. Miközben az ukrán Borisz segítségével igyekszik a közepsö fia elleni zsarolást megtorolni, minden erejével próbálja megtalálni Péter támadóját.
Mi történik akkor, ha minden irányból falak emelkednek?
Eközben Dusán, aki Slobodan Jaksic bebörtönzése idején a szerb maffiát irányítja, rádöbben, hogy életét onnan fenyegetik, ahonnan soha nem számítana rá.Vajon elkerülhető a vérfürdő, ha három maffiacsalád útjai keresztezik egymást?
Megtudhatja az olvasó Giuditta Fabbro sodró lendületű, izgalmas maffiasorozatának utolsó részéből.
Vélemények