Nincs engedélyezve a javascript.
Az Úrhoz Írt 100 vers
A kép illusztráció

Az Úrhoz Írt 100 vers

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.07.20.
Borító ár:
2 590 Ft
Kötött ár:
2 331 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Soha nem akartam keresztény verseket írni, de egy napon azt mondtam Istennek, azt akarom, hogy munkálkodj az életemben, mert nem jó, amit én csinálok, de hiszek abban, hogy amit te teszel az én életemben, nem jó, hanem tökéletes lesz. Ekkor azt mondta az Isten, írj keresztény verseket. Hm... nem akartam, erre Ő azt mondta, tehát nem akarod, hogy munkálkodjak az életedben?
Leírás
Raktári kód:
235512
EAN:
9786151031117
Várható megjelenés:
2025.07.20.
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
148
Méret [mm]:
157 x 230 x 20
Nyelv:
magyar
Soha nem akartam keresztény verseket írni, de egy napon azt mondtam Istennek, azt akarom, hogy munkálkodj az életemben, mert nem jó, amit én csinálok, de hiszek abban, hogy amit te teszel az én életemben, nem jó, hanem tökéletes lesz. Ekkor azt mondta az Isten, írj keresztény verseket. Hm... nem akartam, erre Ő azt mondta, tehát nem akarod, hogy munkálkodjak az életedben? Azt mondtam, hogy de akarom, mire Ő azt mondta, Ricsi, figyelj mindent vagy semmit, nincs 20%, nincs 99%, Én akarlak téged, meg akarom változtatni az életed, nem hozzátenni akarok az életedhez, hanem azt akarom, hogy meghasonulj az életeddel, sokan fognak bántani, megalázni, mert ők nem fogják azt látni, amit te, de te azért leszel, hogy ők is meg láthassák Dicsőségem, ha hajlandóak befogadni Atyám akaratát és velem vacsorázni. Elkészült "Az Úrhoz írt 100 vers", majd arra jöttem rá, hogy valami mégsem jó. De az Isten azt mondta, jól van, de nem értettem, hiszen a versek nem Róla szólnak, hanem azt láttam, hogy rólam, és mindenki másról, aki húsvér ember. Majd úgy folytatódott a beszélgetés, hogy "Az Úrhoz írt 100 vers" második része már Rólam fog szólni, mondta. Ekkor értette meg velem, hogy miért. Az Isten vágyakozással tölt el minket, felismerjük az életünket, megüresítjük bensőnket, meghasonulunk a világgal, majd mindezek után Dicsérjük Őt! Ez a könyv "rólam" szól (mond ki ezt hangosan, hogy értelmet nyerjen) ez a könyv az én életem felismeréséről szól, ez a könyv az én ajtóm megnyitásáról szól, hogy engedjem az Istennek, amikor Ő jónak látja, bejöjjön azon. Nem úgy, hogy hozzá tegyen az életemhez, amivel még jobb lesz, hanem megüresítve önmagam engedem, hogy betöltsön az Ő Szent Szellemével, és ahogy Pál mondta: Galata 2:20 "Élek többé nem én, hanem él bennem a Krisztus." !
Vélemények