Nincs engedélyezve a javascript.
Anne Frank naplója
Levél keletről
Ezt is túléltem
A kép illusztráció

Ezt is túléltem Betegségem naplója

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.11.10.
Borító ár:
4 800 Ft
Kötött ár:
4 320 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Ez a 32. könyvem, és jó. Ez utóbbit onnan tudom, hogy értek hozzá. Az is lehet, hogy már a műfajból, azaz a naplóból eleve következik, hogy valószínűleg jól sikerül, feltéve, hogy nem hazudik a szerző. (Lásd Esterházy Péter Hasnyálmirigynaplója.
Kedvencnek jelölöm
Leírás
Raktári kód:
239491
EAN:
9786156915382
Várható megjelenés:
2025.11.10.
Kötésmód:
füles, kartonált
Oldalszám:
184
Méret [mm]:
135 x 205
Nyelv:
magyar
Ez a 32. könyvem, és jó. Ez utóbbit onnan tudom, hogy értek hozzá. Az is lehet, hogy már a műfajból, azaz a naplóból eleve következik, hogy valószínűleg jól sikerül, feltéve, hogy nem hazudik a szerző. (Lásd Esterházy Péter Hasnyálmirigynaplója. Bevallanám, de amikor elkezdtem, nem jutott eszembe Esterházy. Nem is olvastam újra, lehet, hogy önvédelemből.) Na most rengeteg rossz tulajdonságom van, de miközben sok mindent elhallgatok a nyilvánosság előtt, soha nem hazudok. Mint látni, illetve olvasni fogják, prosztatarákkal kezeltek, 28 alkalommal voltam sugárkezelésen, és a végén azt mondták, hogy ezt is megúsztam. Őszintén szólva, elég szar volt ez a nagyjából három hónap, a szó szoros értelmében is. Nem vagyok különösebben hálás természet, de az biztos, hogy az asszisztensem, Borbély Ágnes nélkül nekem nem lett volna türelmem naplót írni. Hogy milyen eredménnyel, azt döntsék el Önök, olvasók!
Havas Henrik
Vélemények