Nincs engedélyezve a javascript.
Az orgyilkosok királya - A megsebzett birodalom-trilógia III.
A kép illusztráció

Az orgyilkosok királya - A megsebzett birodalom-trilógia III.

Fordító:

Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.06.24.
Borító ár:
5 995 Ft
Kötött ár:
5 396 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Meghalt a király, éljen a király
Évek teltek el viszonylagos békében Maniyadocban. Még a többi királyságot megtépázó feledést hozó járvány is jórészt elkerülte őket, de Girton jól tudja, hogy egy orgyilkos életében a nyugalom csak átmeneti lehet.
Leírás
Raktári kód:
235383
EAN:
9789634704690
Várható megjelenés:
2025.06.24.
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
476
Méret [mm]:
142 x 198
Nyelv:
magyar
Meghalt a király, éljen a király
Évek teltek el viszonylagos békében Maniyadocban. Még a többi királyságot megtépázó feledést hozó járvány is jórészt elkerülte őket, de Girton jól tudja, hogy egy orgyilkos életében a nyugalom csak átmeneti lehet.
Barátja, a királlyá vált Rufra ap Vthyr hamarosan szemet vet a nagykirály megürült trónjára. Udvarával együtt a fővárosba készül települni, egy igazi viperafészekbe, ahol az intrika és orgyilkosság mindennapos, és ahol a szövetségesek mellett megannyi ellensége is gyülekezik. Húsz évnyi küzdelem végjátéka következik, hiszen a tét hatalmas: aki ezt a végső játszmát megnyeri, homlokára illesztheti a királyok királyának koronáját.
Az egymásnak feszülő pengék és tiltott mágia forgatagában a barátok és ellenségek közötti határvonal egyre inkább elmosódik, ahogy Xus, a halál istenének árnyéka rávetül a világra. Vajon tud-e fényt gyújtani a sötétjében egy olyan orgyilkos, akinek egyre többekért kell bosszút állnia?
Vélemények