Nincs engedélyezve a javascript.
Tacs-Co, avagy hogyan ne neveljünk dakszlit - Hangoskönyv
A kép illusztráció

Tacs-Co, avagy hogyan ne neveljünk dakszlit - Hangoskönyv
(Hangoskönyv)

Szállítás:
Azonnal
Hallgass bele
Borító ár:
2 990 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Ez, kérem, egy teljesen komolytalan mű! Pedig a téma egyáltalán nem nélkülözi a tragikumot. Egy hajdani kóbor kutya életéből drámát illene írni, erre a szerző meg fabrikál kötetet, amelyen az olvasó mosolyogni, heherészni, helyenként röhögni fog?!
Leírás
Raktári kód:
233109
ISBN:
9786156241078
EAN:
9786156241078
Megjelenés:
2021.
Időtartam:
04:00:42
Ez, kérem, egy teljesen komolytalan mű! Pedig a téma egyáltalán nem nélkülözi a tragikumot. Egy hajdani kóbor kutya életéből drámát illene írni, erre a szerző meg fabrikál kötetet, amelyen az olvasó mosolyogni, heherészni, helyenként röhögni fog?! Hát manapság már semmi se szent? Nem is beszélve arról, hogy miközben ez az iromány nyíltan felvállalja saját áltudományosságát, új tudományágak - mint például a tacskonómia - megalapozására tesz kísérletet, és ezzel összefüggésben levezeti, hogy miért jobb a tacskós kanapé a tacskótlannál?! Vagy bebizonyítja, hogy a tacskófüggőség létezik, és bár nincs szakirányú végzettsége, még ennek gyógymódját, a detacsxikálás módszertanát is kidolgozza?! Hát manapság, kérem, már mindent szabad?! Pedig már dr. Bubó is megmondta, hogy "ne terjessz el egy ragályt csak azért, hogy legyen mit megfékezned!".
Kérem, a szerző most lebukott! Éveken át kitartóan figyelte a saját dakszliját, és most, mint egy paparazzo, kiteregeti életének titkait és ezzel akár az avatatlanok előtt is felfedi a tacskólélek rejtelmeit. Most bárki megtudhatja, mire jó egy tacskó, mire tanít egy dakszli, és mi a tacs-kód megfejtése. Ez nagyfokú felelőtlenségre vall!
Figyelem! Ezt a könyvet mindenki csak saját felelősségére olvassa! Én szóltam!
Üdvözlettel: Lali, a szerző kutyája
Vélemények