Nincs engedélyezve a javascript.
Homokvihar és felhőkarcolók
A kép illusztráció

Homokvihar és felhőkarcolók Sivatagi túravezetés, kultúra és történelem az Egyesült Arab Emírségekben

Szállítás:
1-3 munkanap
Készleten
Borító ár:
3 990 Ft
Rendeléskor fizetendő online ár:
3 392 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

 

Borító ár: A könyvön szereplő, a könyv kiadója által meghatározott ár

Korábbi ár: Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára

Rendeléskor fizetendő online ár: A rendeléskor fizetendő ár

Bevezető ár: Megjelenés előtt leadott megrendelésre érvényes ár

Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

A weboldalon feltüntetett minden ártípus bruttó ár.

Az Egyesült Arab Emírségekről kevesen tudják, hogy a modern kulisszák mögött lenyűgöző sivatagi táj, rendkívüli kultúra és hagyományok rejtőznek.
Kedvencnek jelölöm
Leírás
Raktári kód:
232184
EAN:
9786156759757
Megjelenés:
2025.03.27.
Oldalszám:
200
Méret [mm]:
145 x 210 x 10
Nyelv:
magyar
Az Egyesült Arab Emírségekről kevesen tudják, hogy a modern kulisszák mögött lenyűgöző sivatagi táj, rendkívüli kultúra és hagyományok rejtőznek. A szerző hat hónapon át hivatásos sivatagi túravezetőként bepillantást nyerhetett ebbe a különleges világba, amit személyes élményein keresztül mutat be.
Ajánljuk ezt a hiánypótló könyvet azoknak, akiket Dubai monumentális felhőkarcolói, csillogó üzletei, a mindenhol érezhető luxus és gazdagság mellett, érdekel az ország történelme, kultúrája, állat- és növényvilága, az egyedi népszokások - és persze a sivatagi túrák érdekes eseményei.
Vélemények